Solar power station - photovoltaics
INSTALACJE JUŻ OD
129 zł miesięcznie
partner_logo
ZATRUDNIJ ŚWIATŁO DZIENNE W TWOIM DOMU
POŻEGNAJ WYSOKIE RACHUNKI ZA PRĄD
trzcianka
ATRAKCYJNY, KRÓTKI KREDYT I
INSTALACJA NA WŁASNOŚĆ !
previous arrow
next arrow
Solar power station - photovoltaics
partner_logo
trzcianka
previous arrow
next arrow
Shadow

Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego – zadzwonimy z dobrą ofertą!

   

  Dlaczego My?

  • Kalkulacja i projekty bez opłat
  • Oferta na miarę dla Twojego dachu
  • Najwyższej klasy urządzenia
  • Niska cena
  • Realizacja pod klucz
  • Atrakcyjne oferty kredytowe i leasingowe
  • 25 lat gwarancji na efektywność paneli fotowoltaicznych
  • 10 lat gwarancji na falownik
  • Doświadczony zespół związany z branżą energetyczną od kilkunastu lat

  Daj się zaskoczyć! Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić. To nic nie kosztuje!

   

  Najwyższej jakości komponenty

  Panele fotowoltaiczne sprowadzamy od najlepszych producentów na świecie. Sercem instalacji jest natomiast falownik – zaprojektowany przez polskich inżynierów z uwzględnieniem wymagań polskich sieci energetycznych – to on gra główną rolę w systemie. Instalacja montowana jest na dachu lub gruncie na podstawie projektu, przygotowanego przez naszych specjalistów, po dokonaniu przez nich pomiarów. Panele są montowane na specjalnie dobranych mocowaniach, dopasowanych do konstrukcji i poszycia dachowego – bezpiecznie i bez uszkodzeń.

  Pogoda to nie przeszkoda

  Na rynku dostępnych jest wiele firm oferujących panele fotowoltaiczne. Jednak nie wszystkie dopasowują instalacje do danego regionu. Stilo Energy zapewnia system zarządzania energią słoneczną dostosowany do polskich warunków atmosferycznych.  Nasz system zaczyna pracę wcześniej niż przeciętny na rynku i kończy ją później. Został tak zaprojektowany właśnie z uwagi na polskie chłodne poranki i zmierzchy. Pomaga w tym zaprojektowany przez polskich inżynierów i produkowany w naszym kraju falownik, stanowiący centralny element systemu.

  Rata lepsza niż rachunek. Zwrot z inwestycji lepszy niż lokata.

  System może być sfinansowany kredytem, a rata ta jest bliska kwocie, jaką trzeba zapłacić za rachunek tradycyjnemu dostawcy za prąd.  Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie. Jedną umową. Warto więc zamienić rachunki za energię na niską ratę kredytu. Stopa zwrotu z inwestycji jest o wiele atrakcyjniejsza niż oprocentowanie dostępnych na rynku lokat. Niech więc Twoje pieniądze i Twój dach pracują dla Ciebie.

  Monitoruj i zarządzaj

  Instalacja została zaprojektowana w taki sposób, by domownik mógł zarządzać produkcją i zużyciem energii. Aby wiedział, ile energii wytwarza, czy i jaką ma nadwyżkę i ile zużywają sprzęty. Jest to monitorowane zdalnie, nawet przez aplikację. Co więcej, instalacja jest monitorowana także przez Stilo Energy, by w razie potrzeby zareagować jak najszybciej.

  Gwarancja na 25 lat, a instalacja zwraca się w 6 do 8 lat

  Gwarancja jest jedną z kluczowych kwestii, które należy przeanalizować przed zakupem systemu. Oferta Stilo Energy to aż 25 lat gwarancji na wydajność paneli fotowoltaicznych. Dzięki darmowej energii elektrycznej instalacja zakupiona na kredyt zwraca się przeciętnie po 8 latach, a bez kredytu – po 6. Wydajność paneli to ponad 30 lat, zatem przez przynajmniej 24 lata prąd staje się zyskiem. Czystym dla klienta i dla środowiska.

  Nasze ostatnie zlecenia

  05.06.2018 Studzinice. Montaż instalacji. 6,87 KW

  Zahutyń 7,1 KW

  Trzcianka 8,8 KW

  Instalacja 3,3 KW – TARNOBRZEG
  Instalacja 3,6 KW – MARKI

   

  Instalacja 3,3 KW – WARSZAWA